Настанови з адміністрування та використання SimplePM

Вітаємо Вас на сторінках офіційних настанов з адміністрування та використання комплексу програмних продуктів "Освітня система для викладання програмування "SimplePM"! Тут Ви отримаєте всю необхідну інформацію для того, щоб розпочати роботу з системою.

Ці настанови розраховані на використання з SimplePM версії 2.0 та вище. Якщо Ви користуєтесь іншою версією програмного продукту, перейдіть до його офіційної документації, що розрахована на використання саме з Вашою версією.

Що таке SimplePM?

SimplePM - це не просто ще одна тестувальна система. Ні. SimplePM - це комплекс програмних продуктів, що значно спрощує викладання та вивчення програмування в навчальних закладах, а також допомагає з проведенням змагань зі спортивного програмування.

Всі ми знаємо, що вивчити програмування просто неможливо без практики. Я, як розробник проекту, вірю в те, що вивчення програмування повинно базуватися на ній, а не на вивченні теорії. Так, знання теорії обов'язкове, але не можна все зрозуміти, займавшись практикою лише декілька разів. Саме тому було створено SimplePM. - Кадіров Юрій, автор системи.

Чому саме SimplePM?

Так, тестувальних систем, розрахованих на практичні завдання з алгоритмічного програмування багато, проте вони мають суттєві недоліки, які були враховані при розробці SimplePM, а також не мають того функціоналу, що наявний саме в нашій розробці. Ось, наприклад, скорочений список переваг SimplePM порівняно з іншими системами такого типу:

  • Проста в адмініструванні та використанні. Систему створено такою, щоб її встановлення та налаштування не займало багато часу, а використання приносило лише позитивні емоції. Для зручності разом з системою поставляються спеціальні інструменти, за допомогою яких управління системою стає ще простішим.

  • Проста масштабованість всієї системи. Використовуйте стільки серверів перевірки рішень, скільки бажаєте, на будь-яких платформах* та без перекомпіляції всієї системи. А може розподілити користувачів системи на декілька веб-додатків? SimplePM - ідеальне поле для експериментів. Використовуйте систему так, як хочете Ви!

  • Підсистема візуального програмування. Учні вже "виросли" зі Scratch, але ще не готові до вивчення реальних мов програмування? Нехай вивчають алгоритми на тих самих завданнях, які будуть вирішувати у старшій школі!

  • Підтримка користувацьких плагінів. Потрібна підтримка мови програмування, компілятор якої вимагає виконання додаткових дій для створення та збірки? Чи може необхідно виставляти інші бали за вирішення завдань? Чи може Ви хочете провести змагання за специфічними правилами? У цьому Вам допоможе вбудована в SimplePM підтримка користувацьких плагінів, для створення яких не треба мати специфічних знань з будови системи. Це дуже просто! Крім цього

  • Безкоштовна технічна підтримка для навчальних закладів. Всім навчальним закладам, які використовують SimplePM офіційно, надається повністю безкоштовна технічна підтримка, в тому числі допомога зі встановленням та налаштуванням системи, консультування адміністраторів та викладачів, що нею користуються, тощо. Деталі про це можна знайти на офіційному сайті проекту.

  • Проект знаходиться на активній стадії розробки. Ми швидко виправляємо всі помилки, що містяться в системі та додаємо новий та унікальний функціонал.

  • Та багато інших переваг. Розпочніть використовувати SimplePM і самі побачите!